CZAS WYKONANIA: 1 – 3 dni      CENA USŁUGI: 1199 zł / netto

W czasach gdy nowe ekologiczne lakiery nie są na tyle twarde aby uchronić lakier przed zarysowaniami i zmatowieniami często nawet przed myciem samochodu, niezbędne jest zabezpieczenie samochodów powłokami ceramicznymi.
Powłoka ceramiczna po aplikacji na samochód utwardza się tworząc na nim warstwę ceramiczną, która przeciwdziała rysowaniu się powłoki lakierniczej. Ponadto ma także wiele innych zalet. Powłoka na lakierze jest idealnie gładka dzięki czemu powstaje efekt hydrofobowy i zrzuca wodę z karoserii dzięki czemu ma duże właściwości samoczyszczące. Jest także odporna na chemikalia, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne takie jak kwaśne deszcze czy ekstremalne temperatury, owadami i ptasimi odchodami. Za powłoką ceramiczną stoją także niebywałe efekty wizualne takie jak nieprawdopodobna szklistość lakieru, pogłębienie koloru i blasku.
Powłoki które oferujemy są przez nas wyselekcjonowane i przetestowane. Posiadamy akredytacje producentów powłok ochronnych, które potwierdzają nasze doświadczenie i pozwalają na aplikacje tych powłok w naszym studiu.